Våre regnskapsførere

Vår jobb er å gi deg en trygg og god økonomioversikt.

Kontakt oss

Våre medarbeidere

 Mats Stenseng

Daglig leder
Siviløkonom / Autorisert regnskapsfører

   62 11 02 09
  mats@resreg.no

 Per Einar Bråthen

Siviløkonom / Autorisert regnskapsfører

   62 11 02 21           992 27 838
  pereinar@resreg.no

 Trine Lise Kløfta

Regnskapsfører

   62 11 02 18 
  trinek@resreg.no

 Torill Trøhaugen

Regnskapsfører

   62 81 54 90
  torill@resreg.no

 Heidi Kristiansen

Regnskapsfører

   62 11 00 04
  heidi@resreg.no

 Elin Engen

Regnskapsfører

  62 81 44 49
  elin@resreg.no

 Christine Bråthen

Regnskapsfører
Permisjon frem til høsten 2019

   21 39 54 91
  christine@resreg.no